Chorwacja pokonała przeciwników 4-1, awansowała do Pucharu Świata

2018 runda kwalifikacyjna do Mistrzostw Świata Rosji w Europie, aby rozpocząć drugą część konkursu. Grecja gra u siebie z Chorwacją, Chorwacja pokonała Grecję 4-1 w starciu otwarcia. Percy Riccić strzelił środkową kolumnę, grecka drużyna strzelił gola w drugiej połowie, ale była na spalonym, została skazana na nieważność, obie drużyny ostatecznie remisowały 0: 0, Chorwacja do 4-1 razem zdobyła przeciwników, aby wziąć udział w Pucharze Świata. Kup Koszulki MŚ 2018 z najlepszego sklepu piłkarskiego.

Wcześniej oba zespoły starły się tylko siedem razy, każdy wygrywając dwa zwycięstwa w każdej z dwóch drużyn, a pozostałe trzy były powiązane. Pierwsze 13 minut, długi zasięg Barcasitas poza strefą ograniczoną do gry na wysokim poziomie. Pierwsze 18 minut, selekcja Qi Aolisi wysłana na czoło ograniczonego obszaru, Torossidis zatrzymał się, by zagrać, Papastathopoulos siatkówka nie trafiła w dolną linię. W pierwszych 23 minutach uratowano Chorwację, a Brodzovic trafił piłkę poza strzeloną bramkę. Pierwsze 26 minut, Rakitic strzelił gola bezpośrednio atakując wysoko. Pierwsze 29 minut, Perisic pozostawił piłkę wewnątrz cięcia na przedzie ograniczonego obszaru, kopnięcie niskim strzałem spudłowało dolną linię. W pierwszych 43 minutach bramka Perisic z ograniczonym frontem z dalekiego zasięgu uderzyła w kolumnę słupka.Koszulki Chorwacja MŚ 2018, gdzie znajdziesz tanie koszulki piłkarskie dla swojej ulubionej drużyny.

Łatwe walki boczne w drugiej połowie. Pierwsze 58 minut, Mittro Gelu, niski strzał nie trafił w dolną linię. Pierwsze 65 minut, długie przejście Vidal, zanim został przechwycony przez Manasarras, Kalinic wyrwał się z ciała, a Manolas Russo kopnął piłkę po tym jak odskoczyła barka wokół piłki. W 79. minucie Manolas przekroczył ograniczoną strefę w trójkącie, strzał z rzutu Zika został uratowany Subic, Anisidisi zapukał, Peckas pchnął puste drzwi, ale cięcie podniosło jego rękę na spalonym, Cel jest nieważny. 87. minuta, strzałem z rzutu na Tahsitis był dziwny konfiskata Succi. Ostatnie dwie drużyny remisują 0: 0.Stroje piłkarskie z własnym nadrukiem, który wspiera Twój zespół przez cały sezon.