koszulka piłkarska z własnym nadrukiem Zwycięska seria 12 meczów

koszulka piłkarska z własnym nadrukiem Zwycięska seria 12 meczów Manchesteru City w Premier League dobiegła końca po tym, jak w sobotni wieczór zremisowali 1:1 z Southampton.

Man City dokonało tylko jednej zmiany w składzie, która pokonała Chelsea ostatnim razem, a Ruben Dias zastąpił Johna Stonesa.

Święci rozpoczęli perfekcyjny start po tym, jak Kyle Walker-Peters dał im prowadzenie w siódmej minucie słodkim wolejem z zewnętrznej strony buta w polu karnym.

The Citizens wracali do gry, ale zabrakło im ostatniego podania z przodu i odreagowali w 23. minucie po tym, jak Armando Broja trafił do siatki dla Southampton, ale bramka nie została uznana za spalonego.

Największą szansę City miał Sterling tuż przed przerwą, po tym, jak Foden otrzymał dośrodkowanie z rzutu karnego na sześć jardów, ale jego wysiłek uratował strzelec Fraser Forster.

Gdy mecz rozpoczął się we wczesnych fazach drugiej zwrotki, Rodri był bliski znalezienia wyrównania dla City po godzinie gry, uderzając podkręconym uderzeniem z krawędzi pudła, które spadło z poprzeczki.

Laporte ostatecznie wyrównał sytuację dla Obywateli pięć minut później, strzelając głową na tylnym słupku po dośrodkowaniu Kevina De Bruyne.

City trzymało podopiecznych Ralpha Hasenhuttla na własnej połowie, a De Bruyne był bliski zapewnienia gościom prowadzenia w ostatnich 19 minutach, po trafieniu podkręconym strzałem w słupek.

Okazało się to być ostatnią wielką szansą dla mistrzów, ponieważ Święci utrzymali punkt, kończąc tym samym zwycięską passę City.

Manchester United 1-0 West Ham United

Manchester United znalazł się w pierwszej czwórce Premier League po wygranym koszulka ronaldo dla dzieci 1:0 meczu z West Ham United w sobotni wieczór.