koszulki piłkarskie z własnym nadrukiem Cztery gole i mnóstwo kontrowersyjnych

koszulki piłkarskie z własnym nadrukiem Cztery gole i mnóstwo kontrowersyjnych decyzji sędziowskich podjętych w jednym z najlepszych w tym sezonie meczów Premier League podczas niedzielnego zremisowanego 2:2 Liverpoolu z Tottenhamem. Ekscytujące zakończenie. Następnie Harry Kane zdobył rzut karny na trzy minuty przed końcem, mimo że znajdował się na pozycji spalonej, ale jego strzałę środkiem obroniła Loris Karius.

Wyglądało na to, że Liverpool zdobył wszystkie trzy punkty po śmierci, kiedy Salah sensacyjnie strzelił swoją drugą bramkę w meczu, ale dramat jeszcze się nie skończył. W 95. minucie Virgil van Dijk niezdarnie powalił Erika Lamelę w pole karne, dając Tottenhamowi drugie miejsce. rzut karny, w którym Kane nie pomylił się w strzeleniu gola. Od czasu remisu wiele zrobiono w sprawie obu decyzji karnych, chociaż powtórki pokazują, że Liverpool również miał okazję do spalenia na drugi. pośród kontrowersji: haniebne skoki Dele Alliego w 69. minucie. 21-latek wpadł w pole karne Liverpoolu i padł na ziemię bez żadnego wyzwania, a sędzia Jon Moss dał mu żółtą kartkę. Sprawdź to poniżej. DELE DIVES… PONOWNIE Alli zdawał się akceptować to, że było to nurkowanie, ale ponieważ Moss to zauważył i pokazał żółtą kartkę, uniknie akcji retrospektywnej. A były sędzia Premier League Mark Clattenburg uważa, że ​​to źle. Uważa, że ​​Alli, który ma za sobą historię nurkowania, powinien otrzymać zakaz dwóch meczów. „To było jasne nurkowanie i sędzia Jon Moss słusznie go ostrzegał” – napisał Clattenburg dla Timesa. „Alli był winny przesadnego kontaktu w przeszłości”. Ponieważ został złapany, dostaje tylko żółtą kartkę, podczas gdy gdyby przeoczył ją Moss, zostałby zauważony retrospektywnie i zostałby zbanowany na dwa mecze.

„Przekonywałem wcześniej, że to samo wykroczenie powinno otrzymać tę samą karę, a każdy, kto zostanie przyłapany na nurkowaniu, powinien zostać zbanowany na dwa mecze, niezależnie od tego, czy zostanie zauważony w dniu, czy nie”. Clattenburg jest absolutnie na miejscu. To już trzeci raz od sezonu 2015/16, kiedy Alli został zarezerwowany do nurkowania i za każdym razem uniknął zakazu, wszystko dlatego, że zauważył to sędzia. Żaden zawodnik w Premier League nie został przyłapany na nurkowaniu więcej razy niż Alli, odkąd zrobił zadebiutował strój liverpool dla dzieci w sierpniu 2015 roku i nadszedł czas na zmianę zasad.