pierwszej połowie stroje piłkarskie dla dzieci Brazylia została

Trener Brazylii, Tite, był zadowolony z wygranego 3: 0 meczu z Rosją w Moskwie w piątek, twierdząc, że on i jego drużyna zdali egzamin w barwach latających. Wyniki były równe na przerwie, zanim bramki Mirandy, Coutinho i Paulinho dały Seleção zwycięstwo 3-0.

W pierwszej połowie stroje piłkarskie dla dzieci Brazylia została powstrzymana przez obronę gospodarzy, ale po przerwie przytłoczyła gospodarzy, wyjaśniając Tite: „Jestem bardzo zadowolony z występu. Osiągnęliśmy to, co postanowiliśmy osiągnąć i jestem bardzo zadowolony z naszych szans. Brazylia jest gotowa na Mistrzostwa Świata.

„Ponownie płacimy przeciwko 5 obrońcom i udało nam się przejść przez tę linię i być agresywni – to pomoże nam, podobnie jak w przypadku Anglii. Znaleźliśmy sposób na grę przeciwko tej europejskiej piłce nożnej.

„To była bardzo dobra okazja, aby przygotować się do tego typu testów taktycznie, aby zobaczyć, jak możemy zareagować na tego typu przeciwnika. Kiedy widzisz piłkę przelatującą nad polem, musisz usiąść i ocenić, jak znaleźć słabe punkty w tym przeciwniku, aby zlokalizować miejsca, w których możesz penetrować i ranić przeciwnika

„W pierwszej połowie próbowaliśmy koszulka juventus dybala różnych rzeczy – kiedy zmierzysz się z tymi pięcioma obrońcami, potrzeba czasu i dlatego zaczęliśmy trochę powoli w pierwszej połowie. Każdy utalentowany technicznie i mądry
gracze powinni być w stanie przenieść pozycje i mają taką możliwość.

„To jest coś, co testowałem i pomaga im wydostać się z ich strefy komfortu i umożliwiło nam stworzenie szans”.