strój ronaldo dla dzieci Pomocnik Stuttgartu Santiago

strój ronaldo dla dzieci Pomocnik Stuttgartu Santiago Ascacibar został zawieszony na sześć tygodni przez Niemiecki Związek Piłki Nożnej za plucie na Kaia Havertza z Bayeru Leverkusen.

Rzut karny Havertza w 64. minucie wystarczył, by Leverkusen wygrało 1:0 w sobotnim meczu.

Jednak strzelec bramki był na skraju śliny Ascacibara, gdy pomocnik splunął na niego w 91. minucie.

Kontynuacja artykułu poniżej
Wybór redaktorów Messi może mieć za sobą powolny start PSG, grając główną rolę przeciwko Realowi Madryt „Zobaczą, kim jesteśmy!” – Cancelo, Dias, Bernardo i Ederson wracają do Benfiki-Sporting rywalizacja z Man City Zmiana pozycji i rozmowy z Rangnickiem – Jak Sancho odnalazł swoją formę w Man Utd Jamie Bynoe-Gittens: Czy były zawodnik Manchesteru City zostanie „nowym Sancho” w Dortmundzie?
Argentyńczyk został wyrzucony z boiska za ten incydent, a teraz otrzymał zakaz za swoje czyny, który potrwa do 25 maja.

– Przeprosiłem za moje zachowanie w stosunku do klubu i zespołu – powiedział we wtorek Ascacibar.

„Oczywiście, moje przeprosiny dotyczą również stroje piłkarskie z własnym nadrukiem mojego przeciwnika Kaia Havertza, nawet jeśli wcześniej zostałem sprowokowany, to nie powinno się zdarzyć z mojej strony”.