stroje piłkarskie z własnym nadrukiem Chris Smalling uważa

stroje piłkarskie z własnym nadrukiem Chris Smalling uważa, że ​​odrodzenie Manchesteru United jest inspirowane ponownym odkryciem odporności, która była znakiem rozpoznawczym ich złotej ery pod rządami Sir Alexa Fergusona. Sobotnie zwycięstwo 2:1 w Bournemouth było trzecim z czterech meczów, które United odzyskały ze straconej pozycji , zdobywając zwycięzcę w drugiej minucie przerwy. Były menedżer Ferguson był znany z pielęgnowania młodego talentu klubu, a były trenujący w Marcusie Rashford, który strzelił zwycięską bramkę na Vitality Stadium, ponieważ okazał się tak ważny dla to najnowsze odrodzenie.

Odnosząc się do tych niegdyś sławnych cech, Smalling, 28 lat, powiedział:

Pokazujemy takie nastawienie, nigdy się nie poddajemy i widać, jak to wychodzi.

Bez względu na to, jak kiepska była ta pierwsza połowa, w tej drugiej wszyscy wierzyliśmy, że możemy wygrać. To wspaniałe uczucie i zbliża nas do siebie.

Ponieważ gry stają się coraz trudniejsze, są bliżej niż kiedykolwiek i często sprowadzają się do drobnych marginesów, które mogą dać dodatkowy impuls w ciągu ostatnich pięciu minut. W ten sposób zdobędziemy wiele punktów.

Wiemy, że czeka nas bardzo ciężki tydzień, ale możemy osiągnąć dobre wyniki i można to uznać za dobry miesiąc, biorąc pod uwagę, że (październik) był prawdopodobnie jednym z naszych najtrudniejszych miesięcy.

Musimy trzymać się razem. To jest klub, o którym mówi się więcej niż o jakimkolwiek innym, a my jako gracze musimy trzymać się razem i przetrwać trudne czasy, trzymać się razem w dobrym i starać się, aby płynnie płynął tak długo, jak tylko możemy.

Wiedzieliśmy, że musimy zdobyć trzy punkty, ponieważ musimy awansować w tej tabeli. Skrzydłowy Ryan Fraser twierdzi, że Bournemouth będzie nadal atakować czołowe siły Premier League w nadchodzących tygodniach. Następna jest wycieczka do Newcastle przed kolejnymi meczami z Arsenalem, Manchester City, Huddersfield i Liverpool oraz 24-latek powiedzieli:

Możemy iść i ich pokonać.

Nie ma sensu wchodzić w grę, myśląc, że zostaniesz pokonany lub zostaniesz. Z zespołami takimi jak Liverpool i inne musisz po prostu iść tam bez strachu, a następnie spróbować uzyskać wynik.

Nie sądzę, by nasze morale miało ucierpieć, koszulka liverpool z własnym nadrukiem nawet jeśli przegramy. Zrobimy co w naszej mocy. 50. gol Calluma Wilsona dla Bournemouth dał im prowadzenie Anthony Martial później skasował, a napastnik powiedział:

Przegraliśmy, ale wciąż jest wiele rzeczy, z których możemy się nauczyć i jesteśmy rozczarowani, że nie wyjdziemy z niczym po dobrej grze.